www.fretki.org.pl

fretkorum - i wszystko jasne ;)
Teraz jest 23-10-2019 10:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 31-08-2016 12:11 
Zaglądacz
Zaglądacz

fretki: Nela, Luna i Frida
Już niedługo będę miała upragnioną fretkę :D :D :D :D :D Chciałabym jednak przygotować się odpowiednio, zanim pojawi się w moim domu. Posiadam już dla niej klatkę, której jeszcze nie wyposażyłam. Ostatnio widziałam w sklepie zoologicznym https://www.naszezoo.pl/pl/c/Male-ssaki/335 sporo akcesoriów dla fretek, ale nie wiem za bardzo co wybrać, żeby tej przestrzeni jej za bardzo "nie zagracić". Co według was obowiązkowo powinno pojawić się w klatce dla fretki (oczywiście oprócz poidełka i karmidełka)? Doradźcie !!!

PostNapisane: 31-08-2016 12:41 
Nowicjusz
Nowicjusz

fretki: Gugu aka Pierdollo[*]
karmidełko? :D masz na myśli takie wiszące jak poidełko? to lepiej zwykłą miseczkę ceramiczną ( plastikowe średnio się u mnie sprawdzają bo od razu lądują do góry nogami).
na spodzie mam kocyk/szmatkę ( żeby miała się w co wtulić), pozawieszane różnego rodzaju hamaczki, bunkry, kostki ( ja zamawiałam tutaj: https://www.facebook.com/wgusciegryzonia/?fref=ts)
no i kuweta, najlepiej kwadratowa jakaś niezbyt wysoka, żeby mogła z łatwością wskoczyć i się załatwić.
Myślę, że z takich podstaw to wszystko :D
jak o czymś jeszcze zapomniałam to proszę mnie poprawić ;x

PostNapisane: 02-09-2016 19:50 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety

fretki: Fiesta, Twister vel Bulinek, Milka, Bd, Oya, Ozyrys vel.Filipek, Rubin, Killua.
TM: Zibi[*], Pipi[*], Wasyl[*], Edek[*], Masza[*], Rajan [*], Pucela [*], Uliś [*], Hexa [*], Oksana [*], Manta [*], Cherry [*], Perła [*], Shandy [*]
Maluchy: 70 wnucząt.
To chyba jakis spam bo uzytkowniczka w kazdym poscie wkleja link z jednego sklepu.....taka forma reklamy?

http://www.diamondferrets.cba.pl/GALERIA2/ Zdjęcia moich fretek
TM: Zibi[*], Pipi[*], Wasyl[*], Edek[*], Masza[*], Rajan [*], Pucela [*], Uliś [*], Hexa [*], Oksana [*], Manta [*

PostNapisane: 03-09-2016 9:14 
Nowicjusz
Nowicjusz

fretki: Gugu aka Pierdollo[*]
Inez, mówisz o mnie czy o Monikacicha90? :D bo ja w sumie tez wszędzie udostępniam strone w Guście gryzonia bo jestem z tego bardzo zadowolona i polecam każdemu :D ale to z własnej woli :) no chyba ze mowa o monikacicha90.... To faktycznie teraz zauważyłam... Dziwne ze pierwszy post i od razu dodaje link do sklepu... Możliwe ze reklama (u nas w firmie tez tak robili na rożnych forach)

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1