www.fretki.org.pl
http://forum.fretki.org.pl/

IZOLAT BIALKA?
http://forum.fretki.org.pl/viewtopic.php?f=18&t=26988
Strona 1 z 1

Autor:  airotta [ 07-08-2017 18:24 ]
Tytuł:  IZOLAT BIALKA?

CZY MOZNA PODAWAC FRETCE IZOLAT BIALKA PODANY W LINKU? CHODZI MI O ZAWARTOSC AMINOKWASOW, CZY MOZE JEJ TO ZASZKODZIC? DODAJE ZE POTRZEBUJE BIALKO W CELU WYKONANIA MIESZANKI BEZWEGLOWODANOWEJ ZASTEPUJACEJ CZASEM POSILEK.
https://gksuple.pl/odzywki-bialkowe/891 ... 1000g.html

Autor:  harpia [ 07-08-2017 20:18 ]
Tytuł:  Re: IZOLAT BIALKA?

eee, a po kiego grzyba takie rzeczy, czym Ty w ogóle karmisz i skąd pomysł by tak eksperymentować?

Autor:  airotta [ 07-08-2017 22:16 ]
Tytuł:  Re: IZOLAT BIALKA?

karmie miesem, wczesniej sama wykradala chleb itd. (generalnie jak by mogla bo tylaby wegetarianka) fretka chora na insulinome . powod to taki ZE WYJEZDZAM I PODROZ TRWA 40 GODZIN a fretka choruje co wiaze sie z co kilkugodzinnym karmieniem pozywieniem bialkowo-tluszczowym. jest ogolnie niejadkiem (sama surowizny nie zje, chocby to nawet byl budyn, chyba ze jå karmie lyzeczka). jak wyobrazasz sobie karmienie surowizna przez 40 godzin? pytalam tylko czy to moze jej zaszkodzic ze wzgledu na sklad aminokwasow... nie wierze ze wszyscy sa w stanie karmic swoje fretki chore na insulinome co 5 godzin nie idac do pracy itd.... jest to bialko podobno bez zadnych dodatkow, z tym ze nie wiem jakie fretki maja zapotrzebownie na aminokwasy i licze ze jakas kompetentna osoba sie wypowie. po prostu szukam alternatywy od czasu do czasu dla ogonka. chcialam zrobic mieszanke w stylu convalescence RC z tym ze bez slodu (wegli)

Autor:  Agulec [ 08-08-2017 13:21 ]
Tytuł:  Re: IZOLAT BIALKA?

Podaj convalescence support w proszku Royala

Autor:  airotta [ 08-08-2017 14:54 ]
Tytuł:  Re: IZOLAT BIALKA?

zawiera weglowodany...

Autor:  harpia [ 08-08-2017 17:50 ]
Tytuł:  Re: IZOLAT BIALKA?

Zwierzak nie umrze Ci po paru dawkach convalescenta czy np. gerberku domowej roboty, naucz smaku mięsnej zupki, zawekuj parę malutkich słoiczków i gotowe, nie trzeba wymyślać cudów na kiju, ze zdrowymi jeździłam w 30 godzinne podróże, fretki na barfie, dało się, miałam pomrożone pakiety, zapakowane w termiczną torbę, do tego zamrożone wkłady i na miejsce docierało mocno zimne.

Autor:  Danka [ 09-08-2017 9:36 ]
Tytuł:  Re: IZOLAT BIALKA?

@ airotta
A może to: https://www.oxbowvetconnect.com/product ... bject=1609 ?
Stfforek niekiedy jest tym dożywiany; za pierwszym razem podanie skończyło się fiaskiem, ale po lekkiej namowie stwierdził, że smaczne.
Nie pomnę nazwy preparatu, ale kiedyś wet zalecił któremuś z futrzaków odżywkę białkową - w stylu tego, o czym piszesz. Żadna fretka nie chciała tego tknąć..... za żadne skarby. Nooo, ale to indywidualna sprawa.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/