www.fretki.org.pl

fretkorum - i wszystko jasne ;)
Teraz jest 22-11-2017 6:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 04-12-2016 16:32 
Zaglądacz
Zaglądacz

fretki: Rita
Moje maleństwo odeszło za Tęczowy Most, dlatego postanowiłam w końcu się zebrać i zrobić porządek z jej rzeczami.

Mam do sprzedania drewnianą klatkę- samoróbkę o wymiarach 110x70x38cm. Klatka posiada 3 kondygnacje - dolna przeznaczona na kuwetę, środkowa na "jadalnie" oraz górna na sypialnię z przyczepami na hamaczki.
Klatka nie jest już najnowsza i przydałoby się kilka małych poprawek, które ja zaniechałam,ponieważ moja korzystała z niej mocno okazjonalnie.
Klatkę można otwierać na dwa sposoby - do czyszczenia itp wszystkie trzy pięterka, lub do użytku dla ogonka podnosząc jedynie klapę z najniższego piętra. W najniższym piętrze ja miałam wbitą trójkątną kuwetę, którą wyrzuciłam żeby posprzątać klatkę - warto zastosować tam jakieś linoleum/wykładzinę bo przy czyszczeniu powłoka drewna się trochę zniszczyła. Wejście na pierwsze piętro było przez rurę pcv, średnica dość mała ze względu na dopasowanie do mojego maleństwa. Można zastosować większą rurę powiększając otwór w podłodze 1 piętra. Na górne piętro było wejście przez otwór i znajdującą się pomiędzy małą półeczkę (można zamontować schodki, ja zdemontowałam bo zajmowały miejsce, a moja z nich nie korzystała).
Drzwiczki to drewniana rama z okleiną (lekko się odkleja na kilku zawiasach, ale są to miejsca niewidoczne, zawsze można przykleić nową) wraz z z plastikową siatką o oczkach około 1 cm. Siatka jest trwała, nie gnie się ani nie psuje nawet jeśli ogonek potraktuje ją ząbkami, dodatkowo jest w pełni bezpieczna, nie ma ostrych miejsc mogących skaleczyć zwierzaka.

Do klatki dodaję dwa polarowe hamaczki - jeden o wymiarach 37x27 cm z możliwością wejścia do środka, drugą kostkę (sześcian) o wymiarach 25x25x25cm. Hamaczki są używane, jednak w stanie dobrym. Dodaję również polarową karuzelę 3 funkcyjną : legowisko , norka- budka, hamak do zastosowania oddzielnie (dolna średnica 30cm, górna, będąca jednocześnie hamakiem 45cm). Ja używałam to jako oddzielne spanie, wtedy warto do środka włożyć drugą poduchę, ta moja z kompletu została zniszczona.

Dorzucam również szeleczki dla fretki, karmę Totally Ferret Active firmy Bosch około 250 g oraz bentonitowy, zbrylający się żwirek ok 5l.
Zdjęcia na priv.

Cena za komplet - 150zł; Odbiór osobisty Wrocław

PostNapisane: 03-05-2017 8:59 
Zaglądacz
Zaglądacz

fretki: Rita
up :)

cena do negocjacji

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1