www.fretki.org.pl

fretkorum - i wszystko jasne ;)
Teraz jest 21-09-2018 20:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 13-04-2017 14:25 
Fretkociekawski
Fretkociekawski

fretki: Lexi :* 8.05.2008 - 15.02.2017 w moim sercu na zawsze
Witam wszystkich zainteresowanych lekiem PROGLICEM stosowanym u fretek w leczeniu Insulinomy.
Ponieważ dość często dostaję pytania czy mogłabym zamówić lek, postanowiłam założyć ten wątek dla każdego freciego opiekuna, aby bezpośrednio kierował się do mnie z zamówieniem na Proglicem.
A więc jeśli ktoś z was chce zamówić szybko Proglicem z Niemiec (5dni roboczych) to poniżej daje wskazówki w dwóch krokach jak to zrobić:

1) WIADOMOŚĆ NA PW: Imię Nazwisko, Adres do wysyłki, dawka leku (np: Proglicem 25mg 100sztuk)

2) PRZELEW: na moje Polskie konto w ING Aneta Węglarz 93 1050 1445 1000 0090 9171 9519 proszę przelać kwotę w złotówkach równo wartą kwocie w euro 83,00 Euro (73,00 LEK + 10,00 PRZESYŁKA) [czyli 83,00 Euro razy kurs z odpowiedniego dnia [dzisiaj byłoby to 351,92 zł, w zaokrągleniu do pełnej kwoty 352zł] Tutuł przelewu tylko imię i nazwisko ewentualnie imię Fretki (żadnego słowa typu zamówienie)

Ja przystępuje do zamówienia leku gdy na moim koncie pojawi się wpłata, czas realizacji liczony jest właśnie od tego momentu.
Zamawiam lek, płacę za niego z góry i czekam dzień lub dwa na jego realizację. Nie jest wymagana recepta. Odbieram lek z Apteki i idę prosto na pocztę, wysyłam lek na podany na PW adres. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić na przesyłce to bywam raz na miesiąc w Krakowie, mogę u kogoś poleconego lek zostawić i już sobie odbiór sami organizujecie. Dobrym pomysłem jest łączenie zamówień, jednak na przesyłce w tym wypadku nie zaoszczędzimy zbyt dużo, większa paczka kosztuje więcej.
Jeśli są zainteresowani, lub będą, proszę pisać od razu na PW, ponieważ pocztę sprawdzam co godzinę a na forum wchodzę raz na jakiś czas, aby uniknąć straty czasu, proszę ZAWSZE PISAĆ NA PW

Prośba do osób które już zamawiały o wpis w wątku że to na prawdę działa :handgestures-thumbupright:

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1