www.fretki.org.pl

fretkorum - i wszystko jasne ;)
Teraz jest 23-06-2018 22:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06-12-2009 3:23 
Fretkociekawski
Fretkociekawski
Nocne Marki
Kobiety

Właśnie też mnie zastanawia ten fenomen. :lol:

znowu?

PostNapisane: 06-12-2009 12:30 
Fretkociekawski
Fretkociekawski

fretki: Luna moja Gwiazdeczka, Bartuś vel Rumburak i dojrzewająca decyzja do trzeciego ogonka.
Inne zwierzęta: Agamy brodate, Gekony lamparcie, Węże zbożowe i tymczasowo wszystkie inne istoty potrzebujące pomocy...
Alegla, więc uważasz, że harpia powinna reklamować np. forum, z którego została wyrzucona? To prawda, że na forum ludzie mogą dużo się dowiedzieć, znaleźć fretkę do adopcji, itp. Jednak harpia posiada wystarczającą wiedzę, żeby ludziom doradzić pomijając miejsce skąd ją wykopano. Nie rozumiem... Napisała dobrego arta w innym miejscu niż forum, reklamuje (według mnie wcale nie nachalnie) swoją hodowlę i to jest złe? Poza tym gdyby napisała pod pseudonimem, a więc jako osoba anonimowa i nie wspomniała o hodowli to dla wielu osób artykuł byłby niewiarygodny. No i jak czytelnik odebrałby artykuł autorki, która poleca forum, na którym ma dożywotniego bana?

PostNapisane: 06-12-2009 21:39 
Fretkoaktywny
Fretkoaktywny
Kobiety

fretki: Nie posiadam
Sushi ( królik ) na DT

W serduchu: Lola, Silva, Midnajt :*
nie wiem czy ktoś tu się Harpiji czepia jako osoby , bo ja raczej zrozumiałam że nie jej osoby to tyczy , ale wypowiedzi.Choć zdecydowanie uważam że i czepianie się artykułu jest zbędne.
Ale jeśli chodzi o Harpiję i bana dla niej to nizrozumiałe jest dla mnie dlaczego zbanowana została osoba , która wiele do tego forum wnosiła ?! Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że Harpija ma ogromną wiedzę jak i doświadczenia , które z chęcią przekazywała innym.A że była konsekwentna to no baa ...

Osobiście będąc nową na forum zostałam zjechana przez Harpiję nie jeden raz i co obrażona nie jestem.Bo po coraz to dłużyszm czasie widziałam że nie zależy jej na zjechaniu kogoś tylko na konsekwentym wytłumaczeniu , a wszystko w trosce o dobro fretek!!

PostNapisane: 06-12-2009 21:53 
Admin
Admin
Kolegium FFR
OSY
Kobiety
F.A.A.

Dyskusja zbacza z pierwotnego tematu, artukuł pokazany, zamykam.

PostNapisane: 07-12-2009 17:20 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki
OSY

fretki: Zuzia (03.2003- 09.06.2011[*]), Szajba (06.2004- 23.07.2011[*])
Artykuł politycznie poprawny, bez widocznej reklamy ukierunkowanej na konkretnego hodowcę.
Innych osób głowa w tym żeby jakąś FAA (jeszcze istnieje?) reklamować. Jak FAA nie ma, to SPF mogło by powalczyć o sponsorów i swój własny (autorski) artykuł wydrukować.
Dla mnie osobiście, druk lekki bez przegięć, trafiający do ludzi, bez zbędnych etosów.

Jak chcecie reklamować adopcyjne fretki to zróbcie klip jak Ci co chcą ratować foki szare... a nie tylko jęczycie

PostNapisane: 07-12-2009 17:54 
Fretkomaniak
Fretkomaniak
Kobiety

fretki: [*]
Ola napisał(a):
Dyskusja zbacza z pierwotnego tematu, artukuł pokazany, zamykam.

Coby za duzo pochwal harpia nie dostala!

PostNapisane: 07-12-2009 18:02 
Fretkociekawski
Fretkociekawski
Nocne Marki
Kobiety

Myślę, że skoro Harp mogła napisać artykuł na taki portal, to nic nie stało wcześniej na przeszkodzie, żeby ktoś z tego forum wyprodukował tekst o działalności FAA czy SPF - wiecie, cokolwiek ktoś tu napisze - marketing można też tworzyć przy małym wkładzie pieniędzy, tylko przy minimalnej znajomości podstaw promocji, sprzedaży i reklamy oraz odrobinie zapału można zrobić masę dobrego, rozpromować na szeroką skalę coś/kogoś, a nie tylko pluć jadem. Nie wierzę, że skoro wszyscy macie tyle czasu aby sprawdzać poprawność polityczną postów użytkowników tego forum to nie możecie poświęcić trochę czasu na pobieganie po internecie i zrobieniu większej reklamy - skoro o to tutaj się rozchodzi. Większość portali jest skłonna działać w symbiozie, i tylko brak chęci sprawdzenia tego skutkuje tym, że gdyby nie to forum większość ludzi nie wiedziałaby co to "fretka z fretkowej akcji adopcyjnej". Świat opiera się na reklamie, gazety istnieją dzięki reklamom [żeby zapłacić za wybitne artykuły, druk i wszystko co z tym związane muszą sprzedawać coraz większe powierzchnie reklamowe, tak samo jest z portalami w internecie a chyba z dwojga złego lepszy portal z reklamami niż całkowity brak portalu w ogóle...?] może warto Wam jednak poświęcić jedno zebranie (nawet zebranie na gg) i zamiast dyskutować kilka godzin o tym, że Harpii trzeba w końcu kliknąć bana - zastanowić się, jak poprowadzić małą akcję promocyjną FAA, skoro to tu jest pies pogrzebany?

znowu?

PostNapisane: 07-12-2009 18:37 
Admin
Admin
Kolegium FFR
OSY
Kobiety
F.A.A.

Maczko, wiesz ile osób wchodzi dziennie na stronę FAA? Ta strona istnieje i FAA zajmowało się adopcjami wcześniej, niż harpia wzięła pierwszą fretkę. Nie musi się reklamować, wpisz w google adopcje fretek, wpisz fretki adopcje.

Wcześniej obiecałam, teraz realizuję zamknięcie tematu.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1