www.fretki.org.pl

fretkorum - i wszystko jasne ;)
Teraz jest 24-11-2017 19:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27-01-2013 13:01 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki

fretki: Ciri [*], Franek, Simon, Sfinks (Parówa!), Majka
Szynszyle: Chill i Chilla + Chillątka
Psy: Certa, Dingo
lenita napisał(a):
prawda boli??

Wiesz co, może ja Ci jakiś adres dobrego psychiatry poszukam co? Masz jakieś problemy ze sobą widzę. W ogóle nie wiem o co tobie chodzi, ciężko cię zrozumieć.

PostNapisane: 27-01-2013 13:12 
Fretkociekawski
Fretkociekawski
Kobiety

nie wiesz o co chodzi??przeciez taka wszystko wiedzaca jestes!
psychiatra raczej Tobie sie przyda i zapros na wizyte takze swoja przyjaciole:D

PostNapisane: 27-01-2013 13:13 
Fretkomaniak
Fretkomaniak
Kobiety
Nocne Marki

fretki: same samice,
Zoya BPP
i Szyszka BPP (*)
Cytuj:
3. Użytkownik naruszający lub łamiący regulamin otrzymuje:

- upomnienie/ostrzeżenie od administratora lub moderatora na PW
- publiczne upomnienie/ostrzeżenie od administratora lub moderatora
- czasowy zakaz wejścia na forum (ban czasowy)
- stały zakaz wejścia na forum (ban stały). Wykryte nowe loginy osób z banem stałym będą usuwane wraz z postami.
Trzykrotne otrzymanie upomnienia/ostrzeżenia może skutkować otrzymaniem czasowego zakazu wejścia na forum, czyli banem czasowym.Trzykrotne otrzymanie czasowego zakazu wstępu na forum może skutkować otrzymaniem stałego zakazu wejścia, czyli banem stałym.

Ktoś dostał już trzeciego bana tymczasowego 8-)

PostNapisane: 27-01-2013 13:14 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki

lenita napisał(a):
nie wiesz o co chodzi??przeciez taka wszystko wiedzaca jestes!
psychiatra raczej Tobie sie przyda i zapros na wizyte takze swoja przyjaciole:D

Lenita zazdrościsz mi, że mam przyjaciół? Bo nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi kolejny raz :) Może powiesz, o którą moją przyjaciółkę ci chodzi? :)

PostNapisane: 27-01-2013 13:15 
Fretkociekawski
Fretkociekawski
Kobiety

o ta ktorej tak bronisz :)

PostNapisane: 27-01-2013 13:19 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki

Skoro jedną, obiektywną odpowiedź uważasz za obronę to twój problem. Wyrażam swoje zdanie, a tobie nic do tego. Koniec dyskusji, nie mam o czym ani po co dyskutować z kimś takim jak ty.

PostNapisane: 27-01-2013 13:28 
Fretkoświr
Fretkoświr
Nocne Marki
Kobiety
OSY

fretki: Luka [*]
lenita wiesz co? ja Legiona niczym nigdy nie straszylam a pomimo to obrazil mnie juz nie jeden raz, zreszta tak samo jak Balrog.
Na tym forum sa niestety rowni i rowniejsi i nic sie na to nie poradzi

PostNapisane: 27-01-2013 13:35 
Fretkociekawski
Fretkociekawski
Kobiety

nie widze obiektywnej odpowiedzi z Twojej strony...
a teraz wybacz ide zrobic surowego gerberka ,ktorego twoje frety na oczy nie widzialy nawet i dobrze o tym wiesz! :D

Hogata ,ja takze nie straszylam nigdy Legiona niczym ,tym bardziej nie interwencjami...stronniczosc jest i bedzie na tym forum

PostNapisane: 27-01-2013 13:43 
Loża szyderców
Loża szyderców
Kobiety
Nocne Marki

fretki: ♥ Lucky ♥ przybył do Nas 10.08.10 ♥ odszedł 20.07.12 [*] :(...
♥ Heniu ♥ przybył do nas 11.11.11 ♥ odszedł 07.01.14 [*] ;(...
Wirtualnie Wiki ♥ [*] ♥
Fifa- 06.2009 :D ♥ 05.11.14 [*]

Misia- marzec 2012 :D ♥
Tajfun-luty 2014 :D

Gonzo 11.2014 [*] ♥
Na DT była: Ruda Cyna :D ♥
Na DT była: Julia :D ♥
Na DT był: Grafik :D ♥
Na DT była: Whisky :D ♥
Na DT był: Kaprys :D ♥
Na DT była Zojeczka ♥ [*]
:laughing-rolling: :laughing-rolling: dajcie już spokój ha ha ha ha ludzie co wy robicie??? dajcie sobie po pysku i będzie spokój

Ola tu wchodzą obcy ludzie po co mają to czytać? Zamknijcie ten temat pełny nienawiści ponad mądrości i głupoty zarazem,niech się kłócą prywatnie.

Lucky,Heniu i Fifuńka [*] w mym sercu....

PostNapisane: 27-01-2013 13:48 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki

lenita napisał(a):
nie widze obiektywnej odpowiedzi z Twojej strony...
a teraz wybacz ide zrobic surowego gerberka ,ktorego twoje frety na oczy nie widzialy nawet i dobrze o tym wiesz! :D

Hogata ,ja takze nie straszylam nigdy Legiona niczym ,tym bardziej nie interwencjami...stronniczosc jest i bedzie na tym forum

Słabo mi. Nie ważne czy dostanę za to bana - ale mam dość pomówień - czy ty kretynko kiedykolwiek byłaś u mnie w domu? Na jakiej podstawie coś mi zarzucasz? Moje fretki mają dostęp do wszystkiego czego im potrzeba i nie będę się przed tobą tłumaczyć. Nie życzę sobie jakiś pomówień - nie wiesz czym karmiłam/karmię moje fretki, nie wymyślaj bzdur, bo to jest śmieszne.

PostNapisane: 27-01-2013 13:51 
Nocne Marki
Nocne Marki

fretki: FRYTEK [*] czyli Misio-Przytulak (z nami od 16.11.2006-4.11.2013 r.)
MISHKA czyli Demolka-Teleportacja (z nami od 16.07.2011 r.)
ARABESKA, BAGATELA [*] 31.05.2015 r., RAPSODIA - 3 aniołki (z nami od 08.12.2012 r.)
Przecież lenita najlepiej na świecie dba o swoje fretki i na wszystko ją stać 8-) a innych nie... to nie wiesz o tym?

-- dodano: 27-01-2013 14:52 --

Tak bardzo lubi to podkreślać, że ją stać :mrgreen: że aż się powtórzę :lollol:

SZTUCZNE DO UBRANIA, ŻYWE DO KOCHANIA!

kontakt: colutea@o2[kropka]pl

PostNapisane: 27-01-2013 13:54 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki

O tak, dobrze że mi przypomniałaś Frytuś - na każdym kroku słyszę właśnie o tym ile ma pieniędzy, to takie istotne! Szkoda tylko, że w głowie pusto, a tego się nie kupi za żadne pieniądze.

PostNapisane: 27-01-2013 14:05 
Fretkoaktywny
Fretkoaktywny
Kobiety
Nocne Marki

mag_ napisał(a):
O tak, dobrze że mi przypomniałaś Frytuś - na każdym kroku słyszę właśnie o tym ile ma pieniędzy, to takie istotne! Szkoda tylko, że w głowie pusto, a tego się nie kupi za żadne pieniądze.

wiesz nie miec rozumu a miec pieniadze to jeszcze, gorzej jak sie nie ma ani jednego ani drugiego :lollol:

PostNapisane: 27-01-2013 14:25 
Fretkoaktywny
Fretkoaktywny
Junior

fretki: Karmelek ♥ [*] na zawsze w moim sercu
Ja nie chcę się wcinać,bo jestem dzieckiem i się wszyscy zaraz od razu na mnie rzucą , ale chciałabym powiedzieć,że zachowujecie się jak dzieci. nawet gorzej ! Dzieciaki w szkole się tak nie kłócą, a wy, dorosłe osoby, rozumni ludzie walczycie przeciwko siebie.. brak słów.. :evil:

PostNapisane: 27-01-2013 14:31 
Nowicjusz
Nowicjusz

Zakładam że nie bez powodu doszło do tak ostrej wymiany zdań.
To czasami jest bardzo potrzebne, gdy atmosfera jest taka, że siekierę można powiesić.

PostNapisane: 27-01-2013 14:36 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety

fretki: ax aka onyx, ciri, gaja, kita'na, luna, nan, navi, sky, xaxis, fifi aka fee [*], malu [*], caprys [*], niya aka bestyja [*], cassi aka amai [*], agat'h [*], ezio [*], bibi aka bianca blue [*], puma [*], akki [*], nana [*], misia [*]
mag_ napisał(a):
Wiesz co, może ja Ci jakiś adres dobrego psychiatry poszukam co? Masz jakieś problemy ze sobą widzę
mag_ napisał(a):
Koniec dyskusji, nie mam o czym ani po co dyskutować z kimś takim jak ty.
Miśka80 napisał(a):
:laughing-rolling: :laughing-rolling: Zamknijcie ten temat pełny nienawiści ponad mądrości i głupoty zarazem
mag_ napisał(a):
Słabo mi. Nie ważne czy dostanę za to bana - ale mam dość pomówień - czy ty kretynko kiedykolwiek byłaś u mnie w domu? [...] nie wymyślaj bzdur, bo to jest śmieszne.
Frytuś napisał(a):
Przecież lenita najlepiej na świecie dba o swoje fretki i na wszystko ją stać 8-) a innych nie... to nie wiesz o tym?
Tak bardzo lubi to podkreślać, że ją stać :mrgreen: że aż się powtórzę :lollol:
mag_ napisał(a):
a to juz jest szczyt wszystkiego... nie macie argumentow to obrazacie WSZYSTKICH wypowiadajacych sie w tym watku tylko dlatego, ze ma inne zdanie niz Wy?? w czym niby jestescie lepsze??

tak stronniczosc jest na tym forum i pozostanie... bo za jazdy osobiste, obrazanie juz dawno powinnyscie dolaczyc do Pawla w watku "Pregiez"... :twisted:

PostNapisane: 27-01-2013 14:40 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki

Jeśli argumenty nie docierają, a ktoś cię oskarża o coś, rzuca oszczerstwami i pomówieniami to siedzisz cicho czy odpowiadasz agresją? Ja nie pozwolę na to, żeby ktoś mnie obrażał i oskarżał o coś co nie jest prawdą. Poza tym przejrzyj poprzednie posty lenity w stosunku do mnie (nie tylko z tego tematu) a może dotrze do ciebie, że odpowiadam jej tym samym. Poza tym czemu nie dziwi mnie, że akurat do mnie się przyczepiłaś? :lol: Proponuję użyć większej czcionki, tak na wszelki wypadek żeby wszyscy widzieli :)

PostNapisane: 27-01-2013 14:44 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety

fretki: ax aka onyx, ciri, gaja, kita'na, luna, nan, navi, sky, xaxis, fifi aka fee [*], malu [*], caprys [*], niya aka bestyja [*], cassi aka amai [*], agat'h [*], ezio [*], bibi aka bianca blue [*], puma [*], akki [*], nana [*], misia [*]
czytam... ani slowem Cie nie obrazila slownie... nie wyzywala od kretynek i nie wchodzila z buciorami do Twojego portfela... przyczepila sie do zywienia fretek, ale to musialabym sprawdzic, z tego co pamietam karmisz suchym... ale kazdy wybiera co najlepsze dla siebie czy fretek... ale to nadal nie jest podstawa do tego, aby ja i innych obrazac publicznie... i ze my musimy to czytac... :shock:

PostNapisane: 27-01-2013 14:52 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki

anathea napisał(a):
czytam... ani slowem Cie nie obrazila slownie... nie wyzywala od kretynek i nie wchodzila z buciorami do Twojego portfela... przyczepila sie do zywienia fretek, ale to musialabym sprawdzic, z tego co pamietam karmisz suchym... ale kazdy wybiera co najlepsze dla siebie czy fretek... ale to nadal nie jest podstawa do tego, aby ja i innych obrazac publicznie... i ze my musimy to czytac... :shock:

Miałam na myśli posty z poprzednich "dyskusji". Poza tym sugestie, że u mnie w domu dzieje się fretkom krzywda. Muszę Cię zmartwić, ale twoje wiadomości na temat moich fretek są niekompletne i nieaktualne :)

-- dodano: 27-01-2013 14:54 --

Aha i chciałam nadmienić, że ja też nie muszę czytać jak za każdym razem z przyjemnością rzucasz oskarżenia na każdego kto tylko ma hodowlę, obrażasz te osoby na każdym kroku - a jakoś notorycznie trafiam na takie wypowiedzi i muszę je czytać. I też nie uważam, że tak powinno być :lol:

PostNapisane: 27-01-2013 14:58 
Fretkociekawski
Fretkociekawski
Faceci

fretki: Kody, Calvin, Fred[*]
Wydaje mi się że z Sawczenko nigdy nie miałem żadnych utarczek. Według mnie z jednej strony reprezentuje ogrom wiedzy z drugiej równie wiele arogancji pomieszanej ze złośliwością a i w tym znajdzie się również sporo życzliwości i uważam że powinniśmy uznać to za pewnego rodzaju folklor tego forum tak samo jak wypowiedzi Legiona czy Balroga. Po za tym nie tylko wyżej wymienieni zawodnicy maja takie właśnie formy wypowiedzi i ja pewnie według czyjejś oceny też kulturą nie grzeszę.

Nie ma ludzi niezastąpionych i jeśli Sawczenko prosi o uniemożliwienie dostępu do forum bo ją korci to ma do tego prawo i jeśli tylko można to w ramach wdzięczności można spełnić tę prośbę. Później jak jej przejdzie niechęć to poprosi i wróci, wydaje mi się że nikt nie będzie robił jej kłopotu z powrotem na forum.

Jeżeli chodzi o osobiste wycieczki to to forum jest największym biurem podróży. Z takim ogromem złośliwości jeszcze nigdy na żadnym forum się nie spotkałem. Ja też miałem problem z Dżasti i Ona ze mną ale jakoś sobie z tym poradziliśmy co mnie cieszy. Wygląda na to że można. Mam jeszcze jeden kłopot ale mam nadzieje że się również wyklaruje, bynajmniej ja dołożę starań aby tego nie pogłębiać.

anathea napisał(a):
stronniczosc powala...
caed napisał(a):
(sama sie zglosze jako uzytkownik do usuniecia nie musicie pisac petycji)
tu koleznka domaga sie tego samego a jakos Ola nie wykazuje takiej nadgorliwosci jak w przypadku Sawczu, ktora jest duzo bardziej pomocna na tym forum... :clapi:

Cytat wyraźnie wskazuje że Caed się zgłosi do usunięcia a nie wskazuje na to czy się zgłosiła więc ten argument w ocenie stronniczości Oli jest zupełnie niewłaściwy. Po za tym stronniczość tudzież subiektywizm jest taką ludzką cechą który każdy z nas posiada więc wytykanie jej komuś jest chyba nie do końca właściwe. No ale to moje zdanie ktoś może mieć inne.

PostNapisane: 27-01-2013 15:00 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety

nigdy nikogo nie oskarzam... ani nie obrazam (poza 1x, za co dostalam od razu ostrzezenie)... za to Ty mnie tak i jak widac innych rowniez... i jak widac nie umiesz sie powstrzymac, aby kolejne osoby wciagac do swoich gierek, byle tylko rozmydlic temat - jak zwykle... :D

PostNapisane: 27-01-2013 15:09 
Nocne Marki
Nocne Marki

fretki: FRYTEK [*] czyli Misio-Przytulak (z nami od 16.11.2006-4.11.2013 r.)
MISHKA czyli Demolka-Teleportacja (z nami od 16.07.2011 r.)
ARABESKA, BAGATELA [*] 31.05.2015 r., RAPSODIA - 3 aniołki (z nami od 08.12.2012 r.)
Pitu pitu czyli norma ;) ja mam do kilku osób jakieś "ale", zapewne niejeden ma do mnie :teasing-neener: i zwykle jakoś też sobie z tym radzimy, a docinki docinkami ;) czasem ktoś się mądruje, a sam popełnia błędy i na pewno ja też nie raz! i się do tego przyznaję.. wielokrotnie ktoś sobie po mnie pojechał i nie dostał ostrzeżenia, mi tez się zdarzyło.. bardzo niewielu osobom na tym forum się nie zdarzyło :twisted: więc dajcie sobie po razie najlepiej ;)

SZTUCZNE DO UBRANIA, ŻYWE DO KOCHANIA!

kontakt: colutea@o2[kropka]pl

PostNapisane: 27-01-2013 15:11 
Fretkoświr
Fretkoświr
Kobiety
Nocne Marki
F.A.A.

fretki: Venka[*] na zawsze w moim sercu :(
sawczenko to jedna z najbardziej cennych osób na tych forum. Grzechem byloby ją stracić przez durne kłótnie.

PostNapisane: 27-01-2013 15:51 
Modefretorzy
Modefretorzy
Kobiety
F.A.A.

fretki: Jaskier, Jagusia i kotofretka Masza
Koniec awantury :evil:
Balrog ma bana, komuś jeszcze się należy :?:
Sawczenko i mnie wnerwia nieraz ale jest bardzo potrzebna - fretkom i nam też.

Wnioski o bany proszę kierować na PW do Administratora.

[*]Eufrozyna [*]Maks] [*]Patek [*]Zuza - zawsze w sercu.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1