www.fretki.org.pl

fretkorum - i wszystko jasne ;)
Teraz jest 14-11-2018 5:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29-12-2013 21:36 
Nowicjusz
Nowicjusz

fretki: Franca
LUPRINCESSA napisał(a):
:text-goodpost:
z tego, co można wyczytać, to on co chwile "ma coś" do Pawła

Co chwilę? Przykłady może poproszę ;) Widzę, że kółko wzajemnej adoracji się wspiera

PostNapisane: 29-12-2013 22:05 
Loża szyderców
Loża szyderców
Kobiety
Nocne Marki

fretki: ♥ Lucky ♥ przybył do Nas 10.08.10 ♥ odszedł 20.07.12 [*] :(...
♥ Heniu ♥ przybył do nas 11.11.11 ♥ odszedł 07.01.14 [*] ;(...
Wirtualnie Wiki ♥ [*] ♥
Fifa- 06.2009 :D ♥ 05.11.14 [*]

Misia- marzec 2012 :D ♥
Tajfun-luty 2014 :D

Gonzo 11.2014 [*] ♥
Na DT była: Ruda Cyna :D ♥
Na DT była: Julia :D ♥
Na DT był: Grafik :D ♥
Na DT była: Whisky :D ♥
Na DT był: Kaprys :D ♥
Na DT była Zojeczka ♥ [*]
Ja tam do żadnego kółka nie przystałam. :-)

Lucky,Heniu i Fifuńka [*] w mym sercu....

PostNapisane: 29-12-2013 22:17 
Loża szyderców
Loża szyderców
Faceci
OSY

fretki: Nasze 18 pociech
Fretki chłopcy:
Yuki[*], Czarny, Nadir, Lucyfer, Saiwai, Haku, Filip
Fretki dziewczeta:
Kawa[*], Ta-Wah, Ursa, Abi, Schiroka[*], Tenshi, Zocha[*], Akira, Neytiri, Ruda, Lucky[*], Kendy
Kuna dziewczynka:
Lilu
genatroce napisał(a):
BALROG napisał(a):
Nie muszę komputer sam mi robi :lollol: :lollol: :lollol:
Kwestia ustawienia :teasing-neener:

Śmiem twierdzić, że posiadasz jakąś manię prześladowczą. Albo pobierasz aktualny stan strony na dysk, albo po prostu robisz screeny i je sklejasz. Google cache "nie złapie" podforum, a nawet gdyby to w widoku cache'owym nie byłbyś zalogowany.
O programie albo modyfikacji do przeglądarki, która działałaby w ten sposób nie słyszałem :P Tak czy inaczej nie wydaje mi się to normalne, nawet jeśliby coś takiego istniało, aby zaśmiecać i zapisywać w screenach na dysku swoje tematy na forum.

No to bardzo mało wiesz. to jest właśnie program podpięty pod przeglądarkę który zapisuje wszystkie przeglądane przezemnie strony
Nie zajmują wiele
Na przykład mam u siebie prawie całą kopie zapasową forum SPFu podejrzewam że około 95 do 98%

-- dodano: niedziela, 29 grudnia 2013, 23:23 --

A zalogowany musze być bo w formie odczytu muszę sie zalogować ale to nie jest login przypisany taki jak na forum
Po prostu profil administratora
I nie jest to Mania prześladowcza tylko zapobieganie pewnym zmianą które już nieraz wyłapywałem :lollol: :lollol: :lollol:

-- dodano: niedziela, 29 grudnia 2013, 23:24 --

LUPRINCESSA napisał(a):

No właśnie a ja nic mu nie zrobiłem :lollol: :lollol: :lollol:

-- dodano: niedziela, 29 grudnia 2013, 23:26 --

genatroce napisał(a):
LUPRINCESSA napisał(a):

Co chwilę? Przykłady może poproszę ;) Widzę, że kółko wzajemnej adoracji się wspiera

Obawiam sie że to ty wspierasz kółko wzajemnej adoracji
Tylko uważaj byś sie nie przejechał gołym tyłkiem po nieheblowanej desce

"Możemy ocenić serce człowieka po tym jak traktuje zwierzęta !"
Immanuel Kant

PostNapisane: 29-12-2013 22:38 
Loża szyderców
Loża szyderców
Kobiety
Nocne Marki

fretki: BARCA ♥ [*]
SANDI ♥ [*]
*Kociambry* KITTY ♥ [*] ELSA ♥ BOO ♥
http://www.tinyurl.pl?Zctro1kA
Wirtualnie: Szelma [*] Fredek [*]
genatroce, nie wiem o jakim kólku piszesz, ale ja do żadnego nie dołączyłam i nikogo nie wspieram :teasing-neener: piszę tylko jak jest, a to moje prywatne zdanie.
genatroce napisał(a):
Co chwilę? Przykłady może poproszę ;)

Przykłady? Zostały usunięte ;)

Temat moich śmierdzielek ;) Moje frety

PostNapisane: 29-12-2013 22:44 
Nowicjusz
Nowicjusz

LUPRINCESSA napisał(a):
genatroce, nie wiem o jakim kólku piszesz, ale ja do żadnego nie dołączyłam i nikogo nie wspieram :teasing-neener: piszę tylko jak jest, a to moje prywatne zdanie.
genatroce napisał(a):
Co chwilę? Przykłady może poproszę ;)

Przykłady? Zostały usunięte ;)

To poproś Barloga, na pewno je dla Ciebie znajdzie zapisane na dysku ;) Prócz tego tematu pamiętam jeszcze 1, który jest na forum zablokowany (a nie usunięty), w którym mogłabyś uznać, że "coś mam" do Barloga. Jak dla mnie 2x nie świadczą o tym, bym co chwilę coś do niego miał :P

Barlog > poszło pw

PostNapisane: 29-12-2013 23:05 
Loża szyderców
Loża szyderców
Faceci
OSY

Fretki chłopcy:
Fretki dziewczeta:
Kawa[*], Ta-Wah, Ursa, Abi, Schiroka[*], Tenshi, Zocha[*], Akira, Neytiri, Ruda, Lucky[*], Kendy
Kuna dziewczynka:
Lilu
genatroce napisał(a):
Barlog > poszło pw

Jak pogrubiasz nick to pisz go w takiej formie w jakiej istnieje na forum, pomiejszyłeś litery i jeszcze je poprzestawiałeś

Programu używam do archiwizacji dokumentacji modelarskich będących na forach bo nie chce tego robić ręcznie
A że przy okazji zapisuje mi przeglądane strony innych for no cóż :lollol: :lollol: :lollol:

-- dodano: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 01:27 --

genatroce jeśli myślisz że na PW możesz komuś ubliżać i pomawiać bezpodstawnie to się mylisz
Nie będę zakładał nowego wątku nowego tylko cie informuje że post zgłosiłem.

Immanuel Kant

PostNapisane: 30-12-2013 10:32 
Fretkoaktywny
Fretkoaktywny

fretki: Feta & Mary
BALROG napisał(a):
genatroce jeśli myślisz że na PW możesz komuś ubliżać i pomawiać bezpodstawnie to się mylisz

:shock:
Ludzie, skąd w Was tyle zawiści? Już drugi raz czytam na tym forum o atakach na BALROGA. Połączyła nas tutaj wspólna pasja i miłość do ogonów. Moim zdaniem to nie jest miejsce na kłótnie i atakowanie innych użytkowników!

PostNapisane: 30-12-2013 10:44 
Loża szyderców
Loża szyderców
Nocne Marki
Kobiety
OSY

fretki: Fretki chłopcy:
Filip, Totek, Akari, Haku, Rudy, Nati. Fretki dziewczeta:
Iskierka, Neytiri, Szyszka. Kuna: Lilu
http://zapisane-frecialapk.blogspot.com/
Też nie rozumiem jak zwykły zrzut ekranowy mógł w kimś wywołać tyle złości :niewiem:
Program jest bardzo prosty - nie ma w tym żadnej filozofii. Czemu nie podam nazwy? bo zirytowały mnie te ataki i nie czuje się zobowiązana do świadczenia uprzejmości.

PostNapisane: 30-12-2013 10:46 
Nowicjusz
Nowicjusz

O, dopiero zauważyłem, że coś dopisałeś. Śmieszny jesteś, naprawdę ;) Jak już Ci pisałem, ile Ty masz lat? Bo mentalność masz dziecięcą. Czysta demagogia, Balrog popisze publicznie na forum jaki to jest atakowany, a cała rzesza kobitek znająca jego subiektywną prawdę zaraz zacznie się nad nim litować. Podobnie jak temat z SPFem, nie wiadomo o co chodzi, ale Balrog przyleci z płaczem, obsmaruje wszystkich i zrobi z siebie poszkodowanego.
Nawet postarać się nie można, żeby nie robić śmietnika na forum. Gdy ktoś argumentuje się z Tobą na pw, musisz przecież wywlec wyrwane z kontekstu swoje półprawdy i czekać na poklask? Bo jaki inny cel ma pisanie do mnie na pw tego samego, co masz w ostatnim poście.

-- dodano: 30-12-2013 11:53 --

Wilga napisał(a):
Też nie rozumiem jak zwykły zrzut ekranowy mógł w kimś wywołać tyle złości :niewiem:
Program jest bardzo prosty - nie ma w tym żadnej filozofii. Czemu nie podam nazwy? bo zirytowały mnie te ataki i nie czuje się zobowiązana do świadczenia uprzejmości.

Wybacz, ale skąd tu Ty? Ja rozumiem, że to Twój mąż, ale chyba może mówić za siebie.
Już na pw doszedłem z Balrogiem do tego, że po prostu takowego programu nie ma. Luźno rzuciłem z tą manią prześladowczą, ale widzę, że jednak może to jest to. Bo kto inny siedzi i zapisuje tematy ręcznie z forów?

PostNapisane: 30-12-2013 10:55 
Loża szyderców
Loża szyderców
Kobiety
Nocne Marki

fretki: BARCA ♥ [*]
SANDI ♥ [*]
*Kociambry* KITTY ♥ [*] ELSA ♥ BOO ♥
http://www.tinyurl.pl?Zctro1kA
Wirtualnie: Szelma [*] Fredek [*]
genatroce, odpuść już sobie, bo to zaczyna być wkur... :!: :!: :!: zarzucasz komuś, że zachowuje się jak dziecko, a jak Ty się zachowujesz :?: :?: Ja nikogo nie bronię, nawet Pawła nie znam, ale z Was dwojga to Ty poraz kolejny zacząłeś

Temat moich śmierdzielek ;) Moje frety

PostNapisane: 30-12-2013 10:55 
Loża szyderców
Loża szyderców
Faceci
OSY

Fretki chłopcy:
Fretki dziewczeta:
Kuna dziewczynka:
Lilu
Marry napisał(a):
BALROG napisał(a):

:shock:
Ludzie, skąd w Was tyle zawiści? Już drugi raz czytam na tym forum o atakach na BALROGA. Połączyła nas tutaj wspólna pasja i miłość do ogonów. Moim zdaniem to nie jest miejsce na kłótnie i atakowanie innych użytkowników!

Połączyła ich wspólna zawiść a ja nie będe sie bawił w wojnę słowną z dzieckiem

genatroce żałujesz że nie możesz pokazać ludziom na forum naszych PW
To wiedz jedno ja wyrażam zgodę na ich pokazanie, spróbuj mnie ośmieszyć bo jak na razie to tylko mi ubliżasz wyzywasz a nawet twierdzisz że smród gówna przeżarł mi mózg bo takie słowa użyłeś mimo że ani razy ci nie ubliżyłem, nie podałem tylko nazwy programu
I ty mówisz na forum że nic do mnie nie masz
Zawiść przeżarła cie do szpiku kości
To jest dziecinne zachowanie bo nawet nie wiesz jak jest u nas w domu i będziesz kolejną osobą której udowodnię jak bardzo sie myli

-- dodano: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 11:59 --

genatroce napisał(a):
uż na pw doszedłem z Balrogiem do tego, że po prostu takowego programu nie ma. Luźno rzuciłem z tą manią prześladowczą, ale widzę, że jednak może to jest to. Bo kto inny siedzi i zapisuje tematy ręcznie z forów?

I znów kłamiesz!! Do niczego nie doszedłeś to twoje insynuacje
Wilga nie jest moją żoną ale wszystko jeszcze przed nami, a ma prawo sie wypowiadać, i nie życzę sobie byś na nią naskakiwał w swojej zawiści

Immanuel Kant

PostNapisane: 30-12-2013 11:01 
Loża szyderców
Loża szyderców
Nocne Marki
Kobiety
OSY

genatroce to Ty zacząłeś:
1.Robić śmietnik z forum pisząc post nie odnoszący się bezpośrednio do tematu czyli mówiąc wprost spamujesz
2.Obrażać innych użytkowników forum (Luprincessa, BALROG)
Obydwa punkty są sprzeczne z regulaminem forum i mam nadzieję pojawi się wkrótce moderacja która usunie spamowe posty oraz udzieli Ci stosownego upomnienia.

Gentroce nie opowiadaj nie prawdziwych informacji. Jest program - sama go używałam. Więc BALROG nie mógł ci powiedzieć że go nie ma. Zapewniam cię ze nikt nie zapisuje takich informacji ręcznie. To że nie chciał ci zdradzić jego nazwy nie wynika z jego nie istnienia tylko z tego samego co u mnie - nie jesteś uprzejmy więc i on nie musi ci świadczyć uprzejmości.

BALROG jest moim Towarzyszem Życiowym ale to nie znaczy że jakkolwiek blokuje to moją możliwość wypowiadania się na forum. Nie spodobały mi się twoje według mnie mało kulturalne wypowiedzi na forum i tak jak każdy inny użytkownik mam prawo się wypowiedzieć.

PostNapisane: 30-12-2013 11:09 
Nowicjusz
Nowicjusz

LUPRINCESSA napisał(a):
genatroce, odpuść już sobie, bo to zaczyna być wkur... :!: :!: :!: zarzucasz komuś, że zachowuje się jak dziecko, a jak Ty się zachowujesz :?: :?: Ja nikogo nie bronię, nawet Pawła nie znam, ale z Was dwojga to Ty poraz kolejny zacząłeś

Jak ja się zachowuję? Normalnie. Bo nie podoba mi się coś i otwarcie o tym piszę. Przez takie popuszczanie właśnie "rozpuściłyście" Balroga.
Co do tego kto zaczął, spójrz na screen tematu Balroga, jego pierwszy post. Na pewno ja zacząłem?
Cytuj:
Połączyła ich wspólna zawiść a ja nie będe sie bawił w wojnę słowną z dzieckiem
genatroce żałujesz że nie możesz pokazać ludziom na forum naszych PW
To wiedz jedno ja wyrażam zgodę na ich pokazanie, spróbuj mnie ośmieszyć bo jak na razie to tylko mi ubliżasz wyzywasz a nawet twierdzisz że smród gówna przeżarł mi mózg bo takie słowa użyłeś mimo że ani razy ci nie ubliżyłem, nie podałem tylko nazwy programu
I ty mówisz na forum że nic do mnie nie masz
Zawiść przeżarła cie do szpiku kości
To jest dziecinne zachowanie bo nawet nie wiesz jak jest u nas w domu i będziesz kolejną osobą której udowodnię jak bardzo sie myli

Cały czas to samo w kółko: "sam jesteś", "wiem ale nie powiem" - takie są odpowiedzi na moje argumenty. Poza tym jak już mnie cytujesz i pogrubiasz tekst, mógłbyś to robić bez przekręcania.
Czekam na to udowodnienie jak bardzo się mylę, bo jak na razie nie potrafisz wykrztusić z siebie logicznego argumentu.

-- dodano: 30-12-2013 12:14 --

Wilga napisał(a):
genatroce to Ty zacząłeś:
1.Robić śmietnik z forum pisząc post nie odnoszący się bezpośrednio do tematu czyli mówiąc wprost spamujesz
2.Obrażać innych użytkowników forum (Luprincessa, BALROG)
Obydwa punkty są sprzeczne z regulaminem forum i mam nadzieję pojawi się wkrótce moderacja która usunie spamowe posty oraz udzieli Ci stosownego upomnienia.

Gentroce nie opowiadaj nie prawdziwych informacji. Jest program - sama go używałam. Więc BALROG nie mógł ci powiedzieć że go nie ma. Zapewniam cię ze nikt nie zapisuje takich informacji ręcznie. To że nie chciał ci zdradzić jego nazwy nie wynika z jego nie istnienia tylko z tego samego co u mnie - nie jesteś uprzejmy więc i on nie musi ci świadczyć uprzejmości.

BALROG jest moim Towarzyszem Życiowym ale to nie znaczy że jakkolwiek blokuje to moją możliwość wypowiadania się na forum. Nie spodobały mi się twoje według mnie mało kulturalne wypowiedzi na forum i tak jak każdy inny użytkownik mam prawo się wypowiedzieć.

1. Śmietnika na forum nie byłoby, gdyby Balrog umiał pisać pw bez wywlekania wyrwanych z kontekstu wiadomości.
2. Gdzie obraziłem Luprincessę, przykład?

Co do programu, tak jak pisałem Balrogowi - podaj nazwę, to udowodnisz swoją rację. Cały czas tylko jest "wiem, ale nie powiem" - czy ten program jest tajny? Nie, zapewne nie ma funkcjonalności automatycznego zapisywania przeglądanych forów, tylko gdyby podał nazwę niestety sam by się pogrążył.

PostNapisane: 30-12-2013 11:17 
Loża szyderców
Loża szyderców
Faceci
OSY

Fretki chłopcy:
Fretki dziewczeta:
Kuna dziewczynka:
Lilu
genatroce napisał(a):
LUPRINCESSA napisał(a):

Jak ja się zachowuję? Normalnie. Bo nie podoba mi się coś i otwarcie o tym piszę. Przez takie popuszczanie właśnie "rozpuściłyście" Balroga.
Co do tego kto zaczął, spójrz na screen tematu Balroga, jego pierwszy post. Na pewno ja zacząłem?

Teraz to sie pogrążyłeś sam strzeliłeś sobie w stopę kolano i głowę jednocześnie
Kto mnie rozpuścił ???
I tak ty to zacząłeś i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy

genatroce napisał(a):
Cały czas to samo w kółko: "sam jesteś", "wiem ale nie powiem" - takie są odpowiedzi na moje argumenty. Poza tym jak już mnie cytujesz i pogrubiasz tekst, mógłbyś to robić bez przekręcania.
Czekam na to udowodnienie jak bardzo się mylę, bo jak na razie nie potrafisz wykrztusić z siebie logicznego argumentu.

Wyraź zgodę na pokazanie PW bo nie będę cytował dosłownie bo nie chce dostać banana co by ucieszyło ciebie

-- dodano: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 12:20 --

genatroce napisał(a):
Co do programu, tak jak pisałem Balrogowi - podaj nazwę, to udowodnisz swoją rację. Cały czas tylko jest "wiem, ale nie powiem" - czy ten program jest tajny? Nie, zapewne nie ma funkcjonalności automatycznego zapisywania przeglądanych forów, tylko gdyby podał nazwę niestety sam by się pogrążył.

Jakbyś napisał do mnie na PW w sposób normalny, a nie na poziomie piaskownicy i byś mi nie ublizał to bym ci pokazał jak to zrobić i jak to banalnie jest proste
I owszem komp sam zapisuje wszystko i owszem zawsze widać login
i udowodnij proszę że tak nie jest
Teraz to sam kombinuj jak to zrobić
I nie trzeba składać Print SCr aby uzyskać cały obraz forum można to zrobić jednym kliknięciem

Immanuel Kant

PostNapisane: 30-12-2013 11:20 
Loża szyderców
Loża szyderców
Nocne Marki
Kobiety
OSY

genatroce zachowujesz się w sposób który łamie regulamin forum. To co myślisz o BALROGU to twoja prywatna sprawa natomiast obrażanie jego i innych użytkowników nie jest już twoją prywatną sprawą. Musisz przestrzegać praw obowiązujących na forum. Nie mamy obowiązku przekazywać ci jakichkolwiek informacji a twoje zachowanie nie zachęca do oddawania ci przysług.

Zrzut pokazywał jedynie którego tematu dotyczy informacja o znikających postach którą podał i to wszystko.

PostNapisane: 30-12-2013 11:23 
Fretkomaniak
Fretkomaniak

fretki: Gunnar tchorzowaty terrorysta, Bertil pastelowy wiking, Nikodem['] oraz Ingvar upierdliwy + dwa wrzaskuny Astrid oraz Greta:)
wirtualnie: Franek
genatroce dlaczego ktos mial by udowadniac TOBIE swoja racje?? Jak narazie pokazujesz, ze nie jestes partnerem do rozmow na zadnym poziomie, wiec udowadnianie TOBIE czegos, to jak rzucanie grochem o sciane - ani zabawne, ani rozwijajce conajwyzej zenujace. Masz wujka googla, wiesz co ten program robi - troche fantazji, umiejetnosci (zeby jezyk gietki powiedzial wszystko co pomysli glowa) i heja - sam mozesz sobie wyszukac co to za program.

PostNapisane: 30-12-2013 11:28 
Nowicjusz
Nowicjusz

BALROG napisał(a):
Teraz to sie pogrążyłeś sam strzeliłeś sobie w stopę kolano i głowę jednocześnie
Kto mnie rozpuścił ???
I tak ty to zacząłeś i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy
genatroce napisał(a):

Wyraź zgodę na pokazanie PW bo nie będę cytował dosłownie bo nie chce dostać banana co by ucieszyło ciebie

Wyrażam zgodę pod warunkiem, że zostaną wklejone wszystkie, bez żadnych modyfikacji.
Wilga napisał(a):
genatroce zachowujesz się w sposób który łamie regulamin forum. To co myślisz o BALROGU to twoja prywatna sprawa natomiast obrażanie jego i innych użytkowników nie jest już twoją prywatną sprawą. Musisz przestrzegać praw obowiązujących na forum. Nie mamy obowiązku przekazywać ci jakichkolwiek informacji a twoje zachowanie nie zachęca do oddawania ci przysług.
Zrzut pokazywał jedynie którego tematu dotyczy informacja o znikających postach którą podał i to wszystko.

I kolejny raz zarzucenie mi łamania regulaminu forum nie poparte niczym.
Nici napisał(a):
genatroce dlaczego ktos mial by udowadniac TOBIE swoja racje?? Jak narazie pokazujesz, ze nie jestes partnerem do rozmow na zadnym poziomie, wiec udowadnianie TOBIE czegos, to jak rzucanie grochem o sciane - ani zabawne, ani rozwijajce conajwyzej zenujace. Masz wujka googla, wiesz co ten program robi - troche fantazji, umiejetnosci (zeby jezyk gietki powiedzial wszystko co pomysli glowa) i heja - sam mozesz sobie wyszukac co to za program.

W tym rzecz, że takiego nie ma. Można zapisywać strony, ale ręcznie każdą z osobna, nie automatycznie - co świadczy tylko o jakimś dziwnym strachu pana B.

PostNapisane: 30-12-2013 11:33 
Loża szyderców
Loża szyderców
Faceci
OSY

Fretki chłopcy:
Fretki dziewczeta:
Kuna dziewczynka:
Lilu
Wrzucę bez żadnych zmian zresztą masz je u siebie
Zrobie printscr

A teraz kończę ta jałowa rozmowę bo mam ważniejsze sprawy jak wizyta u weta

Immanuel Kant

PostNapisane: 30-12-2013 11:40 
Loża szyderców
Loża szyderców
Nocne Marki
Kobiety
OSY

Obrażanie użytkowników:
1. Posądzenie o manie prześladowczą.
2. Stwierdzenie "Bo mentalność masz dziecięcą."
3. Pomówienie: "musisz przecież wywlec wyrwane z kontekstu swoje półprawdy"
4.Słowa: "Balrog przyleci z płaczem, obsmaruje wszystkich i zrobi z siebie poszkodowanego."
5. Stwierdzenie smród fretek przeżarł ci mózg

Cytuj:
1. Na forum nie wolno:
e ) obrażać innych użytkowników.

Owszem jest program to że brak ci wiedzy nie znaczy że tego nie ma.

PostNapisane: 30-12-2013 12:05 
Nowicjusz
Nowicjusz

Wilga napisał(a):
Obrażanie użytkowników:
1. Posądzenie o manie prześladowczą.
2. Stwierdzenie "Bo mentalność masz dziecięcą."
3. Pomówienie: "musisz przecież wywlec wyrwane z kontekstu swoje półprawdy"
4.Słowa: "Balrog przyleci z płaczem, obsmaruje wszystkich i zrobi z siebie poszkodowanego."
5. Stwierdzenie smród fretek przeżarł ci mózg

Cytuj:
1. Na forum nie wolno:
e ) obrażać innych użytkowników.

Owszem jest program to że brak ci wiedzy nie znaczy że tego nie ma.

1. owszem
2. Prawda go obraża?
3. To nie jest pomówienie, ponieważ tak zrobił
4. To również jest fakt
5. owszem

Widzisz, zamiast podać nazwę, cały czas zabawa w "wiem, ale nie powiem". Ukrywając tylko potwierdzacie moje zarzuty. Ja również widziałem krasnoludki biegające na ulicy ale nie mam zdjęć, tak więc powinnaś przyjąć, że nie masz wystarczającej wiedzy aby zaprzeczyć ich istnieniu.

PostNapisane: 30-12-2013 12:16 
Fretkociekawski
Fretkociekawski

fretki: Kaya (Karaya), Jasiek (Jaśmin) i Artek (Arthyen). Lola [*]
Czy widziałeś krasnoludki, czy nie widziałeś, to nie zmienia faktu, że obrażasz użytkownika forum. Czy tak ciężko jest odnosić się do drugiej osoby z szacunkiem?

PostNapisane: 30-12-2013 12:19 
Loża szyderców
Loża szyderców
Nocne Marki
Kobiety
OSY

Cieszę się że przyznajesz że obraziłeś użytkownika forum. Poza tym to że coś uważasz za prawdę albo fakt w niczym nie zmienia tego że powiedziałeś coś obraźliwego a tym samym złamałeś regulamin forum.

Wiesz genatroce szczerze mówiąc to faktycznie trochę zabawne że nie wiesz co to za program bo sprawa jest bardzo prosta. Wyjaśniłam już nie musimy ci podawać żadnych informacji i czemu nie chcemy tego zrobić. To że Cię to złości i szukasz innych wyjaśnień to już twoja sprawa na moją ocenę sytuacji nie wpłynie to w żaden sposób.

PostNapisane: 30-12-2013 12:37 
Modefretorzy
Modefretorzy
Kobiety
Kolegium FFR
F.A.A.

fretki: AleAkcja: AKI od Juli i Azuki San od Juli
KONIEC :evil:
Panowie / chłopcy - jeśli macie sobie coś konkretnego do powiedzenia - to NIE TUTAJ !

Jeżeli drseba znajdzie problem powodujący znikanie postów - oczywiście damy znać.

A wszystkim 'uczestnikom' i 'kibicującym' sugeruję zajrzenie do kuwet swoich ogonów, bo tam pewnie też jest to i owo do sprzątnięcia...

Smoczaste [*], Plastuś ;((, Kubuś [*], Tymianek [*] , Pimpuszek [*], Stfforeczek [*] i DUDKA niefrecia ;((

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1