www.fretki.org.pl

fretkorum - i wszystko jasne ;)
Teraz jest 09-12-2021 4:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 22-10-2016 13:00 
Fretkoaktywny
Fretkoaktywny

witam, jako że od roku stoi pusta i juz chyba pogodziłem się z tym stanem rzeczy ( w zasadzie planowałem się jej pozbyć w okolicach wielkanocy, bo wtedy minął rok ) do oddania jest duża klatka domowej produkcji o wymiarach 140 wysokości, 110 szerokości i 55 głębokości.
posiada 3 kondygnacje, w dolnej stoi kuweta, parter jest wyłożony linoleum, które zabezpieczone jest metalowymi listwami. pozostałe dwie kondygnacje nie sa juz zabezpieczone, ale pierwsze piętro to solidny laminat który nie chłonął wilgoci ( a i fretki się na nim nie załatwiały ) i ni było problemów.
drzwi klatki są wykonane w postaci ramek z siatką zgrzewaną o oczku coś około 1cm, nigdy nie sprawiały problemu. w lewych drzwiczkach na dole sa dodatkowe drzwiczki jako wyjście dzienne. posiadam jeden dodatkowy blat, chyba juz nawet zabezpieczony lakierem poliuretanowym ( powinien starczyć na długo ) który pasowało by wsadzić w zamian za górne piętro które jest z dwóch kawałków, nie wiem, przez lata użytkowania jakoś nie miałem natchnienia by to zrobić.
klatkę można rozebrać ( porozkręcać ) i jej największym elementem będą plecy ( które są w dwóch kawałkach )
zdjęć chyba żadnych nie mam, ale jeśli ktoś będzie chciał to zrobię
w szczególnych wypadkach byłbym skłonny dowieźć klatkę np do wawy, przy okazji odwiedził bym w końcu mojego starego podopiecznego

PostNapisane: 27-10-2016 8:56 
Zaglądacz
Zaglądacz

fretki: Maniuś 2 lata, mam go od 15 października 2010r. Zaginął 8 sierpnia 2011r
Freddy 5 miesięcy, zakupiony 2011r
Maxi 3 lata,od 21 września 2011r, odżył, mam nadzieję, że zapomniał złe dni.
Kryzys u mnie na DT od 7 kwietnia 2012r. Jest z nami już na zawsze, ma się dobrze, nazwałam Go Toffy.Maniuś się nie odnalazł, Maxi odszedł od nas 2015 r, Toffy miał nowotwór odszedł na początku 2016r. Obecnie jest u mnie Freddy i Fetor (Szczurek) z adopcji.Obydwa szaleją i są zdrowe. Niestety w maju 2017r odszedł od nas Freddy nie udało mi się Go uratować
Witaj, jestem zainteresowana Twoim produktem, wyślij zdjęcia z chęcią obejrzę.
Pozdrawiam
Deep

PostNapisane: 09-11-2016 13:42 
Fretkoaktywny
Fretkoaktywny

witam, przepraszam za brak odzewu, posta przeczytałem chyba od razu, ale juz nie miałem checi tego dnia, później ciągle zapominałem.
zdjęcia klatki https://goo.gl/photos/jt7L1qajQkkmuGuf9 , prosze wybaczyc bałagan w środku

PostNapisane: 02-12-2016 15:24 
Fretkoaktywny
Fretkoaktywny

jako że brak odzewu, a dzisiaj znalazłem natchnienie, to właśnie demontuje klatkę, za parę dni poleci pewnie do śmieci

PostNapisane: 17-03-2017 18:40 
Zaglądacz
Zaglądacz

fretki: Maniuś 2 lata, mam go od 15 października 2010r. Zaginął 8 sierpnia 2011r
Freddy 5 miesięcy, zakupiony 2011r
Maxi 3 lata,od 21 września 2011r, odżył, mam nadzieję, że zapomniał złe dni.
Kryzys u mnie na DT od 7 kwietnia 2012r. Jest z nami już na zawsze, ma się dobrze, nazwałam Go Toffy.Maniuś się nie odnalazł, Maxi odszedł od nas 2015 r, Toffy miał nowotwór odszedł na początku 2016r. Obecnie jest u mnie Freddy i Fetor (Szczurek) z adopcji.Obydwa szaleją i są zdrowe. Niestety w maju 2017r odszedł od nas Freddy nie udało mi się Go uratować
Witam, szkoda, że musiał Pan rozebrać, ja nie miałam dostępu do internetu przez długi czas (przeprowadzka), i szczerze to zapomniałam, przepraszam, pozdrawiam
deep

PostNapisane: 17-03-2017 23:02 
Fretkoaktywny
Fretkoaktywny

nic nie szkodzi, przy demontażu przypomniałem sobie jak była zmontowana i uświadomiłem że tak w zasadzie to trochę wstyd to komuś oddawać. jedna półka która była zamontowana i jedna która czekała na montaż były sensowne plus drzwiczki reszta to jednak śmieć a do tego swoje pare lat miała i jednak trochę przesiąkła zapachem którego raczej nie da się wyzbyć z takich materiałów. mi on nie przeszkadzał ale sam również nie chciał bym dostać takiego prezentu

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1